www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati munkatárs!

  • A hirdetés 1165 napja lejárt

Ügyfélszolgálati  munkatársakat keresünk !

Távközlési cég munkatársakat keres Ügyfélszolgálati munkakörben.

Feladatok:

  • Szolgáltatás keretében az ügyféltől érkező bejelentések (tudakozódás, hibabejelentés) fogadása, megoldása
  • Reklamációk, panaszok fogadása, kezelése
  • Felmerülő új ügyféligények fogadása, továbbítása a folyamatra vonatkozó szabályozásnak megfelelően
  • back office feladatok ellátása

A munkakör betöltésének feltételei:

  • Középfokú iskolai végzettség (előny: közgazdasági érettségi)
  • Határozott, magabiztos fellépés
  • Megbízhatóság
  • Sikerorientált, ambiciózus személyiség
  • Jó kommunikációs készség
  • Minimum 1 éves hasonló területen szerzett telekommunikációs tapasztalat

Amit kínálunk:

• Bejelentett fix jövedelem

• Hosszú távú munkalehetőség

A munkavégzés helye: Budapest 13. ker

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk önéletrajzát a: E-mail cím megjelenítése e-mail címre, fizetési igény megjelölésével.

Helyek Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő