www.cvonline.hu
Swicon Zrt.    Ügyfélszolgálati Munkatárs

Hozzáadva: 2016.12.24.
lejárt

Vezető nemzetközi háttérrel rendelkező autóbérléssel foglalkozó partnerünk csapatába keresünk új kollégát  Ügyfélszolgálati Munkatárs (angol és német nyelvtudással) pozícióba!

Részmunkaidőt vállaló jelentkezőket is várunk!

Feladatok:

  • Ügyfelek által jelzett panaszok kezelése (e-mail, telefon)
  • Kapcsolattartás a cégcsoport partnereivel, kirendeltségeivel
  • Folyamattámogató riportok elkészítése, adatbázisok naprakészen tartása

Elvárások
  • Minimum középfokú végzettség
  • Felsőfokú német és középfokú angol nyelvismeret
  • MS Office programok magabiztos ismerete (Word, Excel, Outlook)

Értékelt kvalitások
  • Ügyfélszolgálati tapasztalat
  • Egyetemi vagy főiskolai diploma
  • CRM rendszer ismeret

Amit nyújtunk
  • Szakmai tréningek
  • Professzionális munkakörnyezet

Kategória
Asszisztencia / Adminisztráció, Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Régió