www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati munkatárs

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.11.11.
Hirdetés azonosító: 774156
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton. Csatlakozz hozzánk!

A magyarországi távközlési piac több mint 15 éve kiemelt szereplőjének kecskeméti telephelyén kínálunk ügyfélszolgálati munkakörben diákmunkát.

Feladatok:

  • Általános irodai adminisztratív teendők ellátása ( fénymásolás, iktatás, adatrögzítés )
  • Ügyfelek fogadása, tájékoztatása

Elvárások:

  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • 18. életév betöltése
  • Jó kommunikációs készség
  • Ügyfélkezelési tapasztalat
  • Legalább alapszintű számítógép kezelői tudás
  • Ápolt, igényes megjelenés
  • Adminisztrációs tapasztalat
  • Hétfői és csütörtöki ráérés, ezen felül minimum 1 hétköznap vállalása

Amit kínálunk:

  • Diákbér: bruttó 584 Ft / óra
  • Folyamatos munkalehetőség
  • Kellemes munkahelyi légkör
  • Munkaidő: hétköznap napi 4-6 óra (08:00-17:00 óra között)

Amennyiben a munkát legalább 3 hónapig el tudod vállalni, jelentkezz regisztráció után a Link megjelenítése oldalon. Önéletrajz feltöltése mindenképpen szükséges!