www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati munkatárs

  • A hirdetés 1118 napja lejárt

A MagiCom Kft. gazdasági stratégiájában a hosszú távú gondolkodást helyezi előtérbe, és a piacszerzés mellett kiemelt szerepet szentel a kiváló minőségű humán munkaerő megtartásának.

Ezt bizonyítja a cég "Investor in People" minősítése is, melyet a hazai informatikai szektorban elsőként sikerült megszereznie. Ezt az Európában rendkívül népszerű elismerést olyan szervezetek nyerhetnek el, amelyek emberi erőforrásaikat megtérülő befektetésnek tekintik - azaz kiemelt figyelmet szentelnek alkalmazottaik továbbképzésének.

Piacvezető társasházkezelő szoftverünk fejlesztését végző csapat munkájának támogatására keresünk részmunkaidős munkavégzéssel ÜGYFÉLSZOLGÁLATI MUNKATÁRSAT.

Feladatok:

  • ügyfelektől érkező telefonok és e-mailek fogadása, a felmerült kérdések megválaszolása, panaszok kezelése
  • a program használatára vonatkozó segítségnyújtás ügyfeleknek távoli asztal kapcsolat segítségével
  • esetleges szoftvertesztelési feladatok ellátása
  • egyéb kapcsolódó adminisztrációs feladatok elvégzése

Elvárások:

  • legalább középiskolai végzettség
  • ügyfélszolgálat területén szerzett minimum 3 éves tapasztalat
  • kedves, nyugodt, ügyfél-centrikus kommunikáció
  • informatikai ismeretek, affinitás az informatika iránt

Előnyt jelent:

  • Informatikai területen szerzett végzettség

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség
  • ösztönző bérezés
  • fiatalos munkakörnyezet
  • rendszeres csapatépítő rendezvények
  • stabil szervezeti háttér