www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati munkatárs

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.04.22.
Hirdetés azonosító: 681791
lejárt

Diákmunka = szakmai tapasztalatszerzés, pénzkereseti lehetőség, rugalmas munkaidő, biztonságos munkavégzés. Neked mi a fontos? A Mind-Diák Szövetkezetnél ezt mind megtalálod. Diák tagjaink két évtized alatt több mint 2000 partnerünknél bizonyíthatták rátermettségüket. Legyél Te a következő!
Ezúttal telekommunikációs területen működő multinacionális parterünk budapesti irodáiba keresünk diákokat.

Feladatok:

A kiválasztott diákmunkatársak előre egyeztett beosztás alapján, jól megközelíthető bevásárló központokban lévő irodákban látják el a következő feladatokat:
  • Betérő ügyfelek fogadása,
  • ügyfélhívó kezelésében segítség nyújtás,
  • érdeklődők tájékoztatása.

Elvárások:

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony,
  • jó kommunikációs képesség,
  • megbízhatóság, pontosság,
  • nyitott személyiség,
  • határozott fellépés

Munkaidő: hétfőtől szombatig legalább heti 24 óra vállalása kötelező, a napi munka 9-15 valamint 15-21 között zajlik, előre egyeztetett beosztás szerint.

Előnyt jelent:

Kedd szerda, csütörtöki műszakok vállalása

Amit kínálunk:

Bruttó 600 Ft-os órabér
Igényes munkakörnyezet
Hosszútávú, fix munkalehetőség

Jelentkezni lehet:

Amennyiben úgy gondolod, hogy jó kommunikációs képességekkel rendelkezel, és ezt kamatoztatni is szeretnéd, valamint a többi feltételnek is megfeleszt, akkor jelentkezz rá a regisztrációt követően.

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük a facebookon is.

Játssz velünk Te is!

December 31-ig gyűjts össze minél több Szuper Órát, legyél Te a hónap LEGszorgalmasabb, LEGkreatívabb Mind-Diákja és szállj harcba a 100.000 Ft értékű Tanulmányi támogatásért! A részletekért kattints a következő linkre:Link megjelenítése