www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati munkatárs

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.11.29.
Hirdetés azonosító: 1242639
lejárt

Ügyfélszolgálati munkatársat keresünk Partnerünk, a Vodafone Magyarország Zrt. megbízásából. Olyan diákot keresünk, aki szívesen megalapozná karrierjét egy multinacionális vállalatnál. A hallgató megismerkedhet a az átfogó ellenőrzések sajátosságaival és a nagyvállalaton belüli kommunikáció alapjaival is.
Link megjelenítése" style="width: 200px; height: 71px;" />

Feladatok:

  • Ügyfelek tájékoztatása, kiszolgálása
  • Ügyfelek igényeinek felmérése, problémáinak megoldása
  • Panaszkezelés
  • Önálló kapcsolattartás a vevőkkel
  • Értékesítési folyamatban való aktív részvétel
  • Számlák befizetésével kapcsolatos feladatok elvégzése, scannelése, rendezése
  • Adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • Nappali tagozatos, aktív hallgatói jogviszony
  • MS Excel középfokú ismerete
  • Középfokú angol nyelvtudás (főleg szóban)
  • A szolgáltatások naprakész ismerete
  • A szolgáltatásokkal, termékekkel kapcsolatos változások, újdonságok folyamatos tanulása
  • Precizitás
  • Jó kommunikációs képesség
  • Nyitott személyiség
  • Nagyfokú önállóság
  • Hosszú távú munkavégzés, min. 1,5 év

Munkaidő: Hétfőtől szombatig 08:30 -20:00 között az órarendedhez igazodva  (heti 20 óra ráérés)

Amit kínálunk:

  • Bruttó 733 Ft/óra diákbér, hétvégén és túlórában a jogszabálynak megfelelően
  • Igényes, modern munkakörnyezet

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után a pozíció megjelölésével tehetsz meg!Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat!

Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük a facebookon is!