www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati munkatárs

  • Company_icon Fashion Days
  • Location_icon Pest, Budapest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 15 napja lett aktiválva

A Fashion Days Csoportot svájci vállalkozók alapították 2009-ben, majd gyors terjeszkedésnek indult Kelet-Közép Európában. Jelenleg Magyarországon kívül Romániában és Bulgáriában is jelen van, és összesen közel 500 főt foglalkoztat. Több mint 4 millió vásárlójának olyan neves topmárkák legfrissebb ruházati, cipő és kiegészítő kollekcióit kínálja, mint például a United Colors of Benetton, Guess, Le Coq Sportif, Pepe Jeans, Desigual, Diesel, Calvin Klein, Nike, Esprit, Love Moschino, Next, Mango, Zee Lane, Napapijri, SportMax, Fossil, Max&Co vagy a Ted Baker. A Fashion Days 2010-től a Naspers, majd 2015-től az eMag csoport tagjaként működik.

FELADATOK:

  • A telefonon és e-mailen érkező vásárlói megkeresések szakszerű, pontos kezelése
  • A reklamációk és felmerülő problémák kezelése
  • Az érdeklődők tájékoztatása a Fashion Days aktuális ajánlatairól, esetleges promócióiról
  • Termékek elérhetőségével, paramétereivel kapcsolatos érdeklődések megválaszolása
  • Vásárlói igények felmérése
  • Egyedi és rendszeres feladatok párhuzamos elvégzése
  • Adminisztrációs és back-office feladatok kivitelezése, saját feladatok adminisztrálása, időközi jelentések készítése

ELVÁRÁSAINK:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Magabiztos, gyakorlati számítógép-használati ismeretek (MS Office)
  • Középszintű angol nyelvismeret (írásban és szóban egyaránt)
  • Előírt munkarend vállalása teljes munkaidőben
  • (hétfőtől péntekig 8:00- 16:30 vagy 9:00 – 17.30 között, illetve havonta 1-2 alkalommal szombati napon 8:00 -16:30 közötti műszakokban)
  • Ügyfélorientált, szolgáltatói szemléletű személyiség
  • Választékos szóhasználat és gördülékeny szóbeli kommunikáció
  • Kiváló helyesírás
  • Jó stressz- és monotonitástűrő-képesség
  • Tanulékonyság, terhelhetőség, logikus gondolkodás
  • Rendszerető, precíz, igényes és együttműködő munkavégzés

ELŐNY:

  • Román nyelvismeret
  • Hasonló munkakörben eltöltött legalább egy éves tapasztalat
  • Divat iránti érdeklődés

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Fiatalos, multinacionális csapat, támogató vezetéssel
  • Kellemes, jól megközelíthető budapesti iroda
  • Nemzetközi háttér
Helyek Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrátor, Ügyintéző
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás > Telefonos ügyfélszolgálat, Ügyfélszolgálati munkatárs
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol