www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati Munkatárs

  • Company_icon S&K Human-Logistics Kft.
  • Location_icon XII. kerület, Pest, Budapest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 12 napja lett aktiválva

Jól működő privát szemészeti klinika részére

pozícióba kollégát keresünk.

Feladatok:

  • előjegyzési rendszer menedzselése
  • kapcsolattartás páciensekkel telefonon és e-mailen
  • páciensek fogadása és irányítása
  • adminisztratív háttér biztosítása
  • intézmény üzemeltetésével kapcsolatos feladatok ellátása

Elvárások:

  • min. középfokú végzettség
  • angol és/vagy német középfokú nyelvtudás (kommunikáció képes)
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete
  • kiemelkedő kommunikációs képesség, szervező készség,csapatmunkára való alkalmasság

Előny:

  • egészségügyi területen szerzett jártasság
  • korábbi ügyfélszolgálati munkatapasztalat

Amit kínálunk:

  • kihívásokkal teli, hosszú távú munkalehetőség egy biztos alapokon álló, 100%-ig magyar tulajdonban álló vállalkozásnál
  • versenyképes, teljesítményt ösztönző jövedelem
  • minőségi munkavégzéshez szükséges feltételek
  • hatékony, összetartó, célorientált csapat

Munkavégzés helye:

  • Buda, XII. kerület

Önéletrajzokat a lenti e-mail címre várjuk.

Helyek XII. kerület
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adatrögzítő, Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor
Egészségügy / Szociális ellátás
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás > Ügyfélszolgálati munkatárs
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Német