Nemzetközi cég magyarországi kereskedelmi csapatába keresünk motivált  munkatársat az alábbi munkakörbe:

Ügyfélszolgálati munkatárs

Budapest, IX. kerületi telephelyünkre

Feladatok:

  • Gépész kivitelező cégek kiszolgálása
  • SAP ügyviteli rendszer kezelése (megrendelések rögzítése, rendelések nyomonkövetése, rendelés-visszaigazolások készítése)
  • Ügyfél kapcsolattartás
  • Fuvarszervezés

Elvárásaink Önnel szemben:

  • Min.2 éves szakmai tapasztalat hasonló munkakörben (előnyt jelent a épületgépészeti szakág termék ismerete)
  • felelősségteljes, önálló munkavégzés, precizitás
  • jó szervező és probléma megoldó képesség
  • felhasználói szintű számítógépes tudás (MS Office programok)
  • SAP ismerete előny
  • német vagy angol nyelvtudás előny

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú munkalehetőség,
  • Biztos nemzetközi  háttér, lendületes csapat
  • Fejlődés és előrelépési lehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Azonnali kezdés

Jelentkezne?
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje önéletrajzát a lenti email címre.

A MUPRO logo egy dinamikusan növekvő, nemzetközileg aktív vállalatcsoport több európai leányvállalattal és számos kereskedelmi partnerrel világszerte.
A gépészeti rögzítések és zajcsillapítás területén a piac vezető innovatív szereplői közé tartozunk, elsődlegesen a szerelő szakcégek tartoznak az ügyfeleink körébe.

MUPRO logoMagyarország Kft.

Gubacsi út 24.
1097 Budapest

Telefon: -1-3480440
Fax: -1-3480439
www.muepro.hu