www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati munkatárs

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.11.01.
Hirdetés azonosító: 1205232
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Feladatok:

  • adminisztratív feladatok ellátása
  • adatrögzítés
  • ügyfélszolgálat napi működésének segítése
  • ügyfelek fogadása, tájékoztatása

Elvárások:

  • 18. életév betöltése
  • nappali tagozatos aktív/passzív hallgatói jogviszony
  • megbízhatóság
  • precizitás

Munkaidő: hétköznapokon 08.00/09.00 órától, 4-8 órás munkavégzés, előre egyeztetett, ráéréshez igazodó beosztás szerint.

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után a pozíció megjelölésével tehetsz meg! Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat és Önéletrajzot is töltesz fel!

Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!