www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati munkatárs

Hozzáadva: 2017.09.21.
Hirdetés azonosító: 1191601

Dinamikusan bővülő, call center tevékenységet folytató, és szolgáltatásokat kínáló szervezet részére keresünk diák munkatársat.
Feladatok:

  • Ügyfelektől érkező bejövő hívások fogadása
  • Ügyfelek kérdéseinek megválaszolása
  • A hívásokhoz kapcsolódó adminisztráció elvégzése

Elvárások:
  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Önállóság, pontos és precíz munkavégzés
  • Heti 20 óra vállalása (Hétfőtől-Vasárnapig (8-21 óra között) rugalmasan)

Juttatások:
  • Bruttó 1000 Ft/óra illetve hétvégén Bruttó 1118 Ft/óra
  • Hosszú távú munkavégzés
  • Szakmai fejlődési és előlépési lehetőség
  • Multinacionális munkakörnyezet

Előnyök:
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

  • Ha felkeltettük érdeklődésed, várjuk, fényképes önéletrajzod az megadott e-mail címre!