www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati munkatárs

  • Az álláshirdetés ma lejár

Diákmunkával foglalkozó partnercégünk részére keresünk

Ügyfélszolgálati munkatársat

Feladatok:
  • Diák ki-és belépésekkel, hosszabbításokkal kapcsolatos feladatok ellátása
  • Témavezetőkkel és diákokkal való kapcsolattartás
  • Ügyfélszolgálati teendők ellátása (adminisztráció, telefonok kezelése)
  • Esetleges reklamációk kezelése
  • Diákok tájékoztatása az aktuális munkákról
Elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • 4-5 év ügyfélszolgálaton szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Precizitás
  • Megbízhatóság
  • Terhelhetőség
  • Előny:

    Hasonló területen szerzett tapasztalat

Juttatások:

Munkavégzés helye:

Budapest, IX. kerület

Munkaidő:

Hétfőtől péntekig napi 8 óra

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, küldje el önéletrajzát fizetési igénnyel együtt a E-mail cím megjelenítése email címre!