www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati munkatárs

Hozzáadva: 2017.11.13.
Hirdetés azonosító: 1175062

Szegedi partnercégünk részére keresünk pozícióba munkavállalót
Feladatok:

  • Személyes és írásbeli kapcsolattartás a hallgatókkal
  • Tájékoztatás
  • Diákigazolvány kezelés
  • Diákhitel engedményeztetés
  • Pénzügyi adminisztratív feladatok támogatása, amely egyéni felelősséggel is jár

Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség
  • Magabiztos, társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel, Outlook)
  • Leendő munkatársunk legyen megbízható, türelmes
  • Jó kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Asszertív személyiség

Juttatások:
  • Határozatlan idejű munkaszerződés az előírt próbaidő után
  • Bérezés megegyezés szerint

Előnyök:
  • Ügyfélszolgálaton szerzett tapasztalat
  • ECDL vizsga

Nyelv:
  • Magyar

  • Kérjük, fényképes önéletrajzát a megadott elérhetőségre küldje E-mail cím megjelenítése, vagy kattintson a "jelentkezés" gombra, pályakezdők jelentkezését is várjuk. A pozíció augusztustól betölthető.

Munkavégzés helye:
  • Szeged