www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati munkatárs

  • A hirdetés 36 napja lejárt

Nemzetközi autókölcsönző cég partnerünk részére keresünk

Ügyfélszolgálati munkatársat a 13. kerületbe

Feladatok:
  • szerződések írása
  • számlák készítése
  • ügyfelek kiszolgálása magyar és angol nyelven
  • kassza kezelése
  • gépjárművek kiadása/visszavétele
  • statisztikák készítése
  • céges levelek kezelése
  • egyéb back office jellegű feladatok ellátása
Elvárások:
  • min. középfokú végzettség
  • min. középfokú aktív angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • B kategóriás jogosítvány (min. 1-2 éves gyakorlattal)
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • szakmai tapasztalat ügyfélszolgálati vagy irodai munkavégzésben előny
  • pontos, precíz munkavégzés,
  • terhelhető
  • önálló munkavégzésre képes egyén
Juttatások:

Egyéb:

  • Munkaidő: tavasz/ősz/téli hónapokban: keddtől-szombatig, nappali munkarendben 8-14-ig, fix szabadnap hétfő és vasárnap. Nyári hónapokban: keddtől-szombatig, nappali munkarendben 8-18-ig, fix szabadnap hétfő és vasárnap.
  • Munkavégzés helye: Bp., 13. kerület
  • Versenyképes bérezés
  • Munkakezdés kiválasztás után azonnal

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát, a E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a betölteni kívánt munkakör megjelölésével és fizetési igény megjelölésével!