www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati munkatárs

  • Company_icon Starjobs Magyarország
  • Location_icon Budapest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 4 napja lett aktiválva
A PRÉMIUM Pénztárcsoport kollégát keres azonnali kezdéssel ÜGYFÉLSZOLGÁLATI MUNKATÁRS pozícióbaFeladatok:

HA TÉGED VÁLASZTUNK, A KÖVETKEZŐ FELADATOKRA SZÁMÍTHATSZ:

Meglévő és új ügyfelek hívásainak fogadása, szolgáltatások módosítása, adategyeztetés

Hívások során a termékek és szolgáltatások iránti igény felmérése, értékesítés

Személyes ügyfélszolgálati irodánkban az ügyfelek fogadása és kiszolgálása, értékesítés

Beérkező e-mailek megválaszolása, chat-en érkező megkeresések kezelése

Egyéb, a fentiekkel kapcsolatos adminisztrációs feladatok végrehajtása

Elvárások:

Dolgoztál már ügyfélszolgálaton és/vagy értékesítésben

Ügyfélközpontú a gondolkodásmódod és pozitív a hozzáállásod

Erős értékesítés-orientált attitűddel rendelkezel

Gördülékenyen és meggyőzően kommunikálsz

Fogékony vagy az új dolgokra és a rád bízott feladatokat maximális odaadással végzed

Az esetlegesen felmerülő problémákat képes vagy gyorsan, hatékonyan megoldani

Magabiztos MS Office (Excel, Word) ismeretekkel rendelkezel

ELŐNYBEN RÉSZESÜLSZ:

Felsőfokú végzettséggel rendelkezel/folyamatban van

Beszélsz angolul

Juttatások:

MUNKAVÉGZÉS HELYE

XIII. kerület

MUNKATÁRSAINK SZERINT AZÉRT JÓ NÁLUNK DOLGOZNI, MERT:

Hosszú távon számítunk rájuk: határozatlan idejű alkalmazotti jogviszony, bejelentett bér

Vidám és összetartó a csapat, jó a hangulat

Juttatási csomagunk számos vonzó elemet tartalmaz: alapfizetés, jutalék, cafeteria, bónusz

Rugalmasak a munkafeltételek: 8 órás munkaidő, változó munkabeosztás

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016