www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati munkatárs

Régió: Szabolcs-Szatmár-Bereg

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.07.21.
Jelentkezési határidő: 2017.08.07.
Hirdetés azonosító: 1119969

Pozíció leírása / Job description

Jól beszélsz angolul és imádsz új emberekkel találkozni? Minden típusú ügyfelet tudsz megfelelően kezelni? Mindezt nagyon gyorsan és hatékonyan teszed és még az adminisztrációra is tudsz közben figyelni?

Akkor Téged keresünk!

Autókölcsönzéssel foglalkozó ügyfelünk XIII. kerületi irodájába keresünk ügyfélszolgálati munkatársakat mielőbbi munkakezdéssel.

-Ügyfelek teljes körű tájékoztatása a járművek eléhetőségét, bérlési feltételeket illetően
- Foglalások kezelése, a szerződési feltételek ismertetése
- Kiegészítő termékek ajánlása, bemutatása
- Járművek kiadása, visszavételkor ellenőrzése
- Kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások / Requirements

- Főiskolai / egyetemi diploma
- Középszintű, aktív angol nyelvtudás
- "B" kategóriás jogosítvány
- Kiváló ügyfélszolgálati, panaszkezelési és kommunikációs készség
- Értékesítői szemlélet
- Jó szervezési, logisztikai készségek
- maximum 2 év munkatapasztalat

Amit kínálunk / Offer

- Fiatalos, nemzetközi munkakörnyezet
- Felelősségteljes feladatok

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a