www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati munkatárs

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2016.11.10.
Hirdetés azonosító: 1086625
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton.

Ezúttal partnercégünk részére keresünk Ügyfélszolgálati munkatárs pozícióba diák munkatársakat.

Feladatok:

  • Bejövő hivások fogadása,
  • Kérdések megválaszolása,
  • Bejelentések rögzítése,
  • Beérkező kérdések továbbítása a megfelelő csoportnak

Elvárások:

  • Aktív nappali tagozatos jogviszony
  • Ms Office felhasználói ismerete (Word, Excel, Outlook)
  • Jó kommunikációs készség
  • Precíz, pontos munkavégzés

Munkaidő: heti minimum 20 óra rugalmas időbeosztásban 3-4 órában 5:00 - 23:00 között,
                 havonta 2 alkalommal szombat vagy vasárnapi munkavégzés,

Előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • Bruttó 742 Ft/óra
  • Rugalmas időbeosztás
  • Könnyen megközelíthető munkahely
  • Igényes munkakörnyezet
  • Fiatalos, dinamikus csapat

A munkavállalás minden adminisztrációs lépésében segítségedre leszünk és a betanulás időszakában is támogatunk. Jelentkezésedet elküldheted E-mail cím megjelenítése címre, vagy hozz létre diákprofilt egy perc alatt és jelentkezz egy kattintással az állásajánlat oldalán. Regisztrált jelentkezők előnyt élveznek a kiválasztási folyamatban és rendszeres tájékoztatást kapnak a további lehetőségekről. Ha kérdésed volna, ezen a számon várjuk a hívásod: 06-70-452-3338 Visszahívunk!