www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati munkatárs

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.04.30.
Hirdetés azonosító: 1086123
lejárt

A Humán Centrum Kft. működése 15 éve alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Feladatok:

  • A kötvényesített szerződésekben az ügyfelek által kért és a Szerződési Feltételek által megengedett módosítások végrehajtása nyilvántartási rendszerekben
  • A díjfizetéshez kapcsolodó rendszeres és eseti díjkönyvelési feladatok ellátása
  • Biankó csekk alapján könyvelés LIFE/400-ban, Workflow rendszerben
  • Csoportos beszedési megbízások kezelése
  • Adatok naprakészen tartása
  • Indexálás elutsítás végrehajtása

Elvárások:

  • Minimum középfokú iskolai végzettség
  • Min. 1 év hasonló területen eltöltött gyakorlat
  • MS Office ismeret

Előnyt jelent:

  • Biztosítónál, pénzügyi szektorban szerzett munkatapasztalat

Amit kínálunk

  • Bejelentett munkaviszony
  • Versenyképes bérezés,
  • Hosszútávú munkalehetőség

Amennyiben a munkalehetőség felkeltette figyelmét, jelentkezzen rá Link megjelenítése követően a honlapunkon keresztül vagy E-mail cím megjelenítése email címen.