www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati munkatárs

  • Az állásajánlat lejárt.

Nemzetközi háttérrel rendelkező cég keres ügyféltámogató csapatába internetes technológiák iránt érdeklődő munkatársat.

Feladatok

  • Informatikai rendszereinkkel kapcsolatos segítségnyújtás ügyfeleinknek e-mail-en és telefonon
  • Online hirdetési kampányok kezelése
  • Hibakeresés
  • Hibák jelzése
  • Jelentések elkészítésének koordinálása
  • Külföldi fejlesztőkkel kapcsolattartás

Elvárások

  • Jó kommunikációs készség
  • Minimum középfokú angol nyelvtudás (elsősorban írásban, de szóban is)
  • Hatékony munkavégzés önállóan és csapatban egyaránt
  • HTML és Javascript ismeretek
  • Nagy teherbírás

Előny

  • Online hirdetési piacon szerzett tapasztalat
  • Bármilyen adserver kezelésében szerzett tapasztalat
  • Proaktivitás, problémamegoldó-készség

Amit kínálunk

  • Jó hangulat, stabil csapat
  • Piacképes, szakmai fejlődés
  • Külföldi karrier lehetőség
  • Egyéni célok támogatása

Jelentkezni önéletrajzzal és fizetési igény megjelöléssel az alábi email címen lehet.

Munkavégzés helye Budapest
Kategória IT / Informatika, Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest