www.cvonline.hu
Ügyfélszolgálati munkatárs
AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt.
Frissítve : 2016.10.20.
Jelentkezési határidő: 2016.11.02.
Hirdetés azonosító: 1085048
lejárt

Lépj be az Aegon megbízott partnerének csapatába!

Az Aegon Magyarország sikereiben, dinamikus jelenlétében a piacon kimagasló szerepe van a megbízott értékesítési csapatnak, tanácsadóknak, menedzsereknek egyaránt. Kiemelt fontosságú számunkra, hogy kellemes, inspiratív munkakörnyezetet, vonzó kereseti lehetőséget, közvetlen hangulatot teremtsünk valamennyi munkatársunk számára.Hogy sikeres légy a jövőben épp olyan fontos számunkra, mint minden ügyfelünk, akikért dolgozunk.Az Aegon Magyarország Általános Biztosító Zrt az alábbi pozícióba várja a jelentkezéseket

Főbb feladatok:
  • Ügyfelek teljes körű tájékoztatása,
  • Adminisztráció ellátása,
  • Értékesítési, keresztértékesítési és ügyfélmegtartási tevékenység ellátása,
  • Ügyfél elégedettség növelése
  • Ügyfélpanaszok kezelése
Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Előny, ha már rendelkezik pénzintézetnél szerzett, legalább féléves, személyes vagy telefonos ügyfélszolgálati tapasztalattal,
  • Minimum középfokú végzettséggel rendelkezel,
  • Ügyfélorientált gondolkodású vagy,
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretekkel.

Amit kínálunk:
  • Tartalmas feladatkör, önálló munkavégzés,
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség,
  • Folyamatos tanulás,
  • Fiatalos, dinamikus csapat.

Küldd el fényképes Önéletrajzod a lenti e-mail címre!