www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati Munkatárs

  • A hirdetés 80 napja lejárt

Cégünk nemzetközi vállalatcsoport tagjaként jelentős szerepet tölt be a logisztikai szolgáltatások piacán. Fejlődésünk eredményeként logisztikai csoportunkba

Feladataid:

  • Hívások, e-mailek fogadása, válaszolni az ügyfelek kérdéseire
  • Professzionális támogatás cégünk partnereinek
  • Elősegíteni, hogy a szolgáltatás használói pozitív élményben részesüljenek
  • Adminisztráció, kimutatás készítés

Elvárásaink:

  • Képesség egy csapat szerves részeként dolgozni
  • Jó beszéd készség, tudj kommunikálni
  • Hajlandóság új képességek elsajátítására
  • Általános számítógépes és irodai alkalmazások kezelése
  • Humorérzék és türelem
  • Határozottság és nyitottság
  • Minimum középfokú végzettség
  • rugalmasság munkaidő tekintetében: hajlandóság 2 műszakos munkarendre
  • román nyelv aktív használata írásban és szóban minimum középfokú szinten.

Jó, ha van, de nem feltétel:

  • Call center vagy ügyfélszolgálatos tapasztalat
  • szállítmányozási területen szerzett tapasztalat

Amit ajánlunk:

  • Bejelentett munkaviszony egy belföldi expressz kiscsomag-szállítás területén meghatározó vállalatnál
  • Egy jól bevált csapat részeként dolgozhatsz
  • Dinamizmus, lendület
  • Teljes munkaidős állás
  • Stabil háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • Utazási térítés, étkezési jegy

Munkavégzés helye:

  • Budapest, IX. kerület

Ha hirdetésünk felkeltette az érdeklődésed, fényképes önéletrajzod, motivációs leveled - fizetési igényed megjelölésével - várjuk a lenti e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő