www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati munkatárs

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2016.11.18.
Hirdetés azonosító: 1080159
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működésnek ideje alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal X. kerületi partnercégünk számára keresünk határozatlan idejű szerződéssel munkavállalót az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

Napi feladatok:

  • Árajánlatok készítése, árinformációk küldése
  • Ügyféligények kezelése (írásban, telefonon)
  • Végfelhasználói érdeklődés kezelése (írásban, telefonon)
  • Technikai támogatás, műszaki tanácsadás nyújtása
  • Kereskedők támogatása
  • Készletinformációk vevői kérésre
  • Belső megrendelések kezelése (kereskedői marketing és bemutató anyag igények kezelése)
  • Ügyfelek fogadása (minimális recepciós teendők)
  • Projektkövetés, szűrés, előzetes tájékozódás, kontaktok telefonos felderítése
  • Információs csomagok elő- és összekészítése projektekhez (eljuttatás)
  • Céges felületre bejövő e-mail-ek szűrése és kezelése
  • Belső szakmai, műszaki oktatások  - a későbbiekben
  • Számlák borítékolása és postázása

Időszakos és/vagy eseti feladatok:

  • Részvétel termékbevezetés előkészítésében
  • Közreműködés az árlista/katalógus összeállításában, szerkesztésében,  felülvizsgálatában
  • Képzési anyagok összeállításában való részvétel
  • Szakmai támogatás hírlevelek összeállításában
  • Felhasználói és telepítői kézikönyvek fordítása és/vagy ellenőrzése
  • Szükség szerint a logisztika segítése a megrendelések feldolgozásában, vevői kiszolgálásban és áru-összekészítésben (pl. szabadságolás, erősebb hónapok)
  • Iratkiküldés - esetenként (pl. meghívók /néhány alkalom per év)

Elvárások:

  • Műszaki középfokú végzettség, ideális esetben technikai, vagy elektromos jellegű affinitás
  • Windows és Office felhasználói szintű ismerete
  • Társalgási szintű aktív angol nyelvismeret
  • Dinamikus, csapatmunkás, segítőkész, nyitott, terhelhető személyiség

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • 1-3 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Excel mélyebb ismerete (függvények, makrók használata
  • Műszaki angol nyelvismeret előny

Amit kínálunk:

  • Felelősségteljes, szakmai fejlődési lehetőségeket is magában foglaló munka
  • Versenyképes bérezés
  • Munkaidő: hétfőtől csütörtökig 08.00-tól 17:00-ig, pénteken 08:00-tól 15:00-ig

A jelentkezéseket angol és magyar nyelvű önéletrajz feltöltésével a Link megjelenítése oldalon várjuk!