www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati munkatárs

  • A hirdetés 235 napja lejárt

A német D. Lechner GmbH. több mint 700 alkalmazottal Európa elsőszámú munkalapgyártója. Eredményességünk alapja a széles választékon felül a kimagasló vevőszolgálati tevékenység, mellyel partnereinknek naprakész és szakszerű segítséget nyújtunk.

Céljaink megvalósításához magyarországi leányvállalatunk, a Lechner Hungary Kft. erősíteni, bővíteni szeretné csapatát, melyhez
Ügyfélszolgálati munkatársat
keresünk.

Főbb feladatok:

  • ügyfélszolgálati feladatok ellátása (ajánlatkérések, megrendelések feldolgozása),
  • a vevőszolgálathoz tartozó dokumentációk vezetése és archiválása,
  • reklamációk ügyintézése,
  • termékekkel és szolgáltatásokkal kapcsolatos tanácsadás,
  • az értékesítést végző munkatársak munkájának támogatása,
  • elemzőtáblázatok készítése,
  • vevői adatbázis kezelése, forgalmi adatok figyelése és elemzése,
  • beszállítókkal történő kapcsolattartás, alkalmanként szükséges eszközök beszerzése.

Álláshoz tartozó elvárásaink:

  • minimum középfokú végzettség,
  • kiemelkedő kommunikációs készség,
  • felhasználói szintű magabiztos PC ismerete (MS Office alkalmazások),
  • munkáját önállóan végzi, de csapatorientált,
  • vevőcentrikus gondolkodásmód,
  • szóban és írásban aktív német és/vagy angol nyelvismeret.

Előnyként értékeljük:

  • felsőfokú végzettség,
  • vevőszolgálati/ügyfélszolgálati tapasztalatok,
  • ügyviteli program(ok) kezelésében szerzett jártasság,
  • szlovák- vagy román nyelvismeret.

Amit nyújtunk:

  • dinamikus, lendületes, egymást segítő és támogató közeg,
  • biztos vállalati háttér,
  • bejelentett, versenyképes, fix jövedelem,
  • utazási költségtérítés, a törvényi szabályozásnak megfelelően,
  • hosszú távú munkalehetőség.

Munkavégzés helye:
Tát (Komárom-Esztergom Megye).

Jelentkezés módja: A pozíció azonnal betölthető. Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését és szívesen részese lenne egy sikeres, bővülő vállalatnak, küldje el önéletrajzát valamint motivációs levelét a lehetséges munkakezdés időpontja és a bruttó bérigény feltüntetésével az alábbi elérhetőségre.

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Értékesítés / Kereskedelem
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol, Német