www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati munkatárs

Wizz Air Ügyfélszolgálati munka felvételi:

Budapest belvárosi csapatunkba keresünk nyelveket beszélő, lelkes ügyfélszolgálati kollégákat - nappalis diákokat .

Interjú időpontok:
Minden kedden és csütörtökön :  16:00 órakor

Munkavégzés:

A Tele Direct Telemarketing Kft. XIII. kerületi irodaházában. További interjúk megbeszélés alapján. Jelentkezésben kérjük feltüntetni a megjelölt opciók közül a választott interjú időpontot.

Feladatok:

  • ügyfelek telefonhívásainak kiszolgálása
  • problémáik megoldása
  • foglalások készítése
  • ügyfelek email alapú problémáinak és panaszainak kivizsgálása, megoldása

Amit kínálunk:

  • biztos, folyamatos pénzkereseti lehetőség rugalmas időbeosztásban
  • (diákoknak) kiváló megközelíthetőség, modern iroda Budapest
  • nyelvgyakorlás, fiatal, lelkes és profi csapatban multinacionális munkatapasztalat, professzionális tréningek, fejlődési lehetőség, ha valaki a Wizz Airnél szeretne karriert kiépíteni,  annak jó referencia, tapasztalatok alapján sokan kerültek át magasabb munkakörbe a Wizz Airhez.
  • nálunk valóban lehet a munka mellett tanulni, de szakmai gyakorlat is végezhető
  • 11 nyelvű, non stop ügyfélszolgálat

Téged keresünk, ha:

  • folyékonyan beszéled a nyelvek legalább egyikét: bolgár, szerb, macedón, német, lengyel, francia, olasz, spanyol, katalán, angol vagy akcentus nélkül beszélsz románul
  • szeretnél flexibilisen dolgozni 07-23 óra közötti időszakban, és vállalod a heti legalább 20 órát (akár hétvégén is)
  • figyelmes, empatikus vagy, szeretsz beszélni  és másoknak segíteni :)

Jelentkezz önéletrajzzal és elérhetőségekkel!  Kérdezz, visszahívunk!

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat, Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő
Régió Budapest, Pest