www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati Munkatárs

  • A hirdetés 426 napja lejárt

A Magyar Lapterjesztő ZRt. budapesti központjába

Ügyfélszolgálati Munkatársat

keresünk.

Főbb feladatok:

  • A reklamációk kezelése- CRM rendszerben való rögzítése (telefonos, írásos-hírlap, egyéb termék, reklámfelületek, elszámolások, számlák, törzsvásárlók)

             o Reklamációk felvétele, rögzítése a rendszerben
             o Reklamációk kivizsgálása, lezárása
             o Reklamációk továbbítása társosztályok felé

  • A CRM rendszerben rögzíti a bejelentett árus törzsadatokat érintő változásokat.
  • Kezeli és CRM-be rögzíti az egyéb termék igényeket.
  • Hírlapárus elszámolásokat (központi és regionális  hálózatok) kezel és továbbít a központi elszámoló csoport részére.
  • Ad hoc feladatok

Tudás, végzettség, tapasztalat:

  • Középfokú végzettség
  • Emelt szintű MS Office ismeret
  • SAP ismerete előnyt jelent
  • Ügyfélszolgálati munkában szerzett tapasztalat előnyt jelent

Képességek:

  • Kiváló kommunikációs készség / szóban, írásban, telefonon/
  • Határozott fellépés
  • Precizitás
  • A vállalat iránti elkötelezettség
  • Jó szervező készség
  • Átlagosnál nagyobb stressz tűrő képesség

Személyes jellemzők:

  • Kiváló emberismeret
  • Nyitottság
  • Meggyőző erő
  • Jó kapcsolatteremtő képesség

Várjuk jelentkezését, melyet rövid szakmai önéletrajz (bérigény megjelölésével) és motivációs levél formájában 2016. szeptember 11-ig a lenti e-mail címre szíveskedjen elküldeni.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol