www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati munkatárs

Hozzáadva: 2017.05.28.
Hirdetés azonosító: 1073804

Partnercégünk bővülő ügyfélszolgálati csapatába keres hosszú távra munkatársakat rész- és teljes munkaidős munkarendben azonnali munkakezdéssel az alábbi munkakörbe:
Feladatok:
  • Telefonos ügyfélszolgálati tevékenység ellátása: beérkező hívások fogadása
  • Ügyfelek pontos, szakszerű tájékoztatása
  • Információnyújtás, problémafeltárás, panaszkezelés
  • Adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség
  • Jó kommunikációs készség, ügyfélközpontúság
  • Precíz, megbízható munkavégzés
  • Magas szintű számítógépes ismeret

Juttatások:
  • Fix alapbér+mozgó bér
  • Hétfőtől péntekig 4,6 vagy 8 órás munkavégzés
  • Folyamatos, hosszú távú munkalehetőség egy stabil cégnél
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Alkalmazotti státusz

Előnyök:
  • Telefonos ügyfélszolgálati területen/ értékesítésben szerezett releváns tapasztalat előny

Munkavégzés helye:
  • Budapest