www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati munkatárs

  • A hirdetés 193 napja lejárt

Nemzetközi autókölcsönző cég partnerünk részére keresünk

Ügyfélszolgálati munkatársat

Feladatok:
  • szerződések írása
  • számlák készítése
  • ügyfelek kiszolgálása magyar és angol nyelven
  • kassza kezelése
  • gépjárművek kiadása/visszavétele
  • statisztikák készítése
  • céges levelek kezelése
  • autó kulcsok megfelelő tárolása
  • egyéb back office jellegű feladatok ellátása
Elvárások:
  • min. középfokú végzettség
  • min. középfokú angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány ( min. 1-2 éves gyakorlattal)
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • előny: alap, vagy középfokú német nyelvtudás
Juttatások:
  • Munkaidő: hétfőtől péntekig, napi 8 órás munkarendben, 9-17-ig, továbbá havonta 1-2 szombati napi munkavégzés, helyette egy hétköznap szabad.
  • Munkavégzés helye: Budapest, 1. kerület
  • Munkakezdés kiválasztás után azonnal
  • Versenyképes bérezés

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát, a E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a betölteni kívánt munkakör megjelölésével és fizetési igény megjelölésével!

Helyek Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szükséges iskolai végzettség -