www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati munkatárs

  • A hirdetés 398 napja lejárt

Oktatással és könyvkiadással foglalkozó cég keres csapatába, akár azonnali kezdéssel

Ügyfélszolgálati munkatársat.

Feladatok:

  • Telefonos és adminisztratív ügyfélszolgálati feladatok ellátása
  • A napi beérkező levelek, e-mail-ek feldolgozása és megválaszolása
  • Reklamációkezelés
  • A hallgatói adósságbehajtási folyamatban való részvétel

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Pontosság, precizitás (a munkakör betöltéséhez elengedhetetlen)
  • Irodai szoftverek ismerete

Előny:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XI. kerület

Pályázati anyagát (magyar nyelvű CV és motivációs levél) 2015.07.15-ig várjuk fizetési igényének megjelölésével a lenti e-mail címen.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő