www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati Munkatárs

  • A hirdetés 292 napja lejárt

Cégünk nemzetközi vállalatcsoport tagjaként jelentős szerepet tölt be a logisztikai szolgáltatások piacán.

Fejlődésünk eredményeként logisztikai csoportunkba

Feladataid:

  • hívások, e-mailek fogadása, válaszolni az ügyfelek kérdéseire
  • professzionális támogatás cégünk partnereinek
  • elősegíteni, hogy a szolgáltatás használói pozitív élményben részesüljenek
  • adminisztráció, kimutatás készítés

Elvárásaink:

  • képesség egy csapat szerves részeként dolgozni
  • jó beszéd készség, tudj kommunikálni
  • hajlandóság új képességek elsajátítására
  • általános számítógépes és irodai alkalmazások kezelése
  • humorérzék és türelem
  • határozottság és nyitottság
  • minimum középfokú végzettség
  • rugalmasság munkaidő tekintetében: hajlandóság 2 műszakos munkarendre
  • angol nyelv aktív használata írásban és szóban minimum középfokú szinten

Jó, ha van, de nem feltétel:

  • call center vagy ügyfélszolgálatos tapasztalat
  • szállítmányozási területen szerzett tapasztalat

Amit ajánlunk:

  • bejelentett munkaviszony egy belföldi expressz kiscsomag-szállítás területén meghatározó vállalatnál
  • egy jól bevált csapat részeként dolgozhatsz
  • dinamizmus, lendület
  • teljes munkaidős állás
  • stabil háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • utazási térítés, étkezési jegy

Ha hirdetésünk felkeltette az érdeklődésed, fényképes önéletrajzod fizetési igényed megjelölésével várjuk a lenti e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő