www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati munkatárs

  • A hirdetés 99 napja lejárt

A PRÉMIUM Pénztárcsoport kollégát keres
azonnali kezdéssel
ÜGYFÉLSZOLGÁLATI MUNKATÁRS pozícióba

Feladatok:

HA TÉGED VÁLASZTUNK, A KÖVETKEZŐ FELADATOKRA SZÁMÍTHATSZ:

  • Meglévő és új ügyfelek hívásainak fogadása, szolgáltatások módosítása, adategyeztetés
  • Hívások során a termékek és szolgáltatások iránti igény felmérése, értékesítés
  • Személyes ügyfélszolgálati irodánkban az ügyfelek fogadása és kiszolgálása, értékesítés
  • Beérkező e-mailek megválaszolása, chat-en érkező megkeresések kezelése
  • Egyéb, a fentiekkel kapcsolatos adminisztrációs feladatok végrehajtása
Elvárások:

  • Ügyfélközpontú a gondolkodásmódod és pozitív a hozzáállásod
  • Erős értékesítés-orientált attitűddel rendelkezel
  • Gördülékenyen és meggyőzően kommunikálsz
  • Fogékony vagy az új dolgokra és a rád bízott feladatokat maximális odaadással végzed
  • Az esetlegesen felmerülő problémákat képes vagy gyorsan, hatékonyan megoldani
  • Magabiztos MS Office (Excel, Word) ismeretekkel rendelkezel

ELŐNYBEN RÉSZESÜLSZ:

  • Dolgoztál már ügyfélszolgálaton és/vagy értékesítésben
  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezel/folyamatban van
  • Beszélsz angolul
Juttatások:

MUNKATÁRSAINK SZERINT AZÉRT JÓ NÁLUNK DOLGOZNI, MERT:

  • Hosszú távon számítunk rájuk: határozatlan idejű alkalmazotti jogviszony, bejelentett bér
  • Vidám és összetartó a csapat, jó a hangulat
  • Juttatási csomagunk számos vonzó elemet tartalmaz: alapfizetés, jutalék, cafeteria, bónusz
  • Rugalmasak a munkafeltételek: 8 órás munkaidő, változó munkabeosztás

Jelentkezésedet a pozíció megnevezésével - fizetési igénnyel együtt - az E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk!

Helyek Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szükséges iskolai végzettség -