www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati munkatárs

  • A hirdetés 451 napja lejárt

Multinacionális, informatikai és kommunikációs megoldásokban kiemelkedő partnercégünkhöz keresünk az alábbi pozícióba kollégát:

Ügyfélszolgáltati munkatárs

Feladatok:

  • Kapcsolattartás a partnercégek számítógépes felhasználóival telefonon és e-mailen;
  • A felhasználók problémáinak felvétele, megoldása illetve szükség esetén a feladat továbbítása a következő támogatási szintre;
  • A probléma-megoldási folyamat rögzítése, dokumentálása, nyomon követése;
  • Adatbázis gondozás.

Elvárások:

  • Kitűnő, magabiztos spanyol és folyékony olasz vagy francia nyelvtudás;
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret;
  • Erős IT affinitás;
  • Jó problémamegoldó képesség;
  • Kiváló kommunikációs készség.

Amit kínálunk:

  • Fiatalos, multikulturális környezet;
  • Lehetőség a folyamatos idegen-nyelv használatra;
  • Versenyképes jövedelem.

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a

E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015-974

adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Helyek Magyarország
Kategória Egyéb