www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati Munkatárs

  • A hirdetés 572 napja lejárt

Az AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt. Dél-Pesti Ügyfélszolgálati irodájába

 ÜGYFÉLSZOLGÁLATI MUNKATÁRS

 munkatársat keres.

 Munkavégzés helye: Budapest

 Leendő munkatársunk feladatai:

  • ügyfélszolgálati feladatok ellátása,
  • teljes körű információ nyújtása a cégcsoport termékeivel, a biztosítási és nyugdíjpénztári szerződésekkel kapcsolatosan,
  • az AEGON cégcsoport (biztosító, nyugdíjpénztár, lakástakarékpénztár) termékeinek értékesítése.

Elvárások:

  • középfokú végzettség,
  • magas szintű MS Office ismeretek,
  • kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség,
  • kitűnő problémamegoldó képesség,
  • értékesítés központú gondolkodás.

 Előnyként értékeljük:

  • felsőfokú (gazdasági/pénzügyi) végzettség,
  • biztosítási vagy banki tapasztalat,
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás,
  • értékesítési területen szerzett jártasság.

Amit kínálunk:

  • minőségi munkakörnyezet,
  • teljesítménytől függően plusz jövedelem lehetősége.

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy 2016. február 29-ig - jövedelemigény megjelölésével - jelentkezzen Karrierportálunkon: Link megjelenítése" href="Link megjelenítése">Link megjelenítése!

Helyek Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő