www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati munkatárs

  • A hirdetés 509 napja lejárt

Internetes kereskedelemmel foglalkozó cég keres munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:

Főbb feladatok, munkák:

  • Telefonos ügyfélszolgálati feladatok ellátása
  • Személyes ügyfélszolgálatunkon vásárlóink fogadása, kiszolgálása, fizettetés
  • Vásárlóink részére termékek számlázása, termékek átadása
  • Pénztárkezelés, bankkártya kezelés
  • Készlet nyilvántartás precíz vezetése
  • Partnerekkel kapcsolatos havi elszámolás készítése
  • Együttműködés a raktárban dolgozó munkatársakkal.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Haladó szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word, Outlook, stb.)
  • Jó kommunikációs képességek
  • Önállóság és terhelhetőség
  • Nagyfokú precizitás
  • Tanulni vágyás, szorgalom
  • Csapatban való együttműködés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Recepciós tapasztalat
  • Hasonló munkakörben szerzett több éves releváns tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség
  • Angol nyelvtudás

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezési határidő: 2015. február 28.

Kérjük pályázatát (fényképpel ellátott magyar szakmai önéletrajz) a megpályázott pozíció megjelölésével a megadott e-mail címre jutassa el.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol