www.cvonline.hu
Ügyfélszolgálati munkatárs
AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt.
Frissítve : 2016.01.28.
Jelentkezési határidő: 2016.03.05.
Hirdetés azonosító: 1007390
lejárt

Lépj be az Aegon megbízott partnerének csapatába!

Az Aegon Magyarország sikereiben, dinamikus jelenlétében a piacon kimagasló szerepe van a megbízott értékesítési csapatnak, tanácsadóknak, menedzsereknek egyaránt. Kiemelt fontosságú számunkra, hogy kellemes, inspiratív munkakörnyezetet, vonzó kereseti lehetőséget, közvetlen hangulatot teremtsünk valamennyi munkatársunk számára.Hogy sikeres légy a jövőben épp olyan fontos számunkra, mint minden ügyfelünk, akikért dolgozunk.Az Aegon Magyarország Általános Biztosító Zrt az alábbi pozícióba várja a jelentkezéseket

Főbb feladatok:
  • az ügyfelek teljes körű tájékoztatása, adminisztráció ellátása,
  • értékesítési, keresztértékesítési és ügyfélmegtartási, tevékenység ellátása,
  • ügyfél elégedettség növelése
  • ügyfélpanaszok kezelése
Az álláshoz tartozó elvárások:
  • előny, ha már rendelkezik pénzintézetnél szerzett, legalább féléves, személyes vagy telefonos ügyfélszolgálati tapasztalattal,
  • minimum középfokú végzettséggel rendelkezik,
  • ügyfélorientált gondolkodású,
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretekkel rendelkezik.
Amit kínálunk:
  • tartalmas feladatkör, önálló munkavégzés,
  • fejlődési és előrelépési lehetőség,
  • folyamatos tanulás,
  • fiatalos, dinamikus csapat.

Küldd el fényképes Önéletrajzod a lenti e-mail címre!