www.cvonline.hu

ÜGYFÉLSZOLGÁLATI MUNKATÁRS (VEVŐI KAPCSOLATTARTÓ)

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2016.12.22.
Hirdetés azonosító: 754303

Link megjelenítéseimages/editor/20080317161654.jpg" border="0" width="200" />

Fejér megyei multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

FELADATOK

  • Vevői rendelések kezelése
  • Közvetlen kapcsolattartás a vevőkkel, a vevői igények kezelése
  • A megrendelések ORACLE rendszerbe történő rögzítése
  • Az alapadatok, vevői törzsállomány karbantartása
  • Az új termék design létrehozásának koordinálása
  • Az account manager támogatása, helyettesítése
  • Vevői rendelések nyomonkövetése az átfutási idő és a kapacitás figyelembe vételével
  • Együttműködés az anyavállalattal, társosztályokkal

ELVÁRÁSOK

  • Felsőfokú végzettség (logisztika terület preferált)
  • Gyakorlati tapasztalat hasonló munkakörben
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás és kommunikációképes német nyelvtudás
  • MS Office felhasználó szintű ismerete, Vállalatirányítási (ERP) rendszerismeret
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Feladatvégzés „multi task” mentén
  • Csapatmunkára való képesség

ELŐNYT JELENT

  • ORACLE ismeretek

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Multinacionális környezet
  • Változatos munka, versenyképes jövedelem
  • Béren kívüli juttatási csomag
  • Szakmai fejlődési lehetőség

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Fejér megye

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar és angol nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: ÜGYFÉLSZOLGÁLATI MUNKATÁRS (VEVŐI KAPCSOLATTARTÓ), Fejér megye

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Sárkány Zita
E-mail: E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-30-864-5000
Telefon: +36-22-500-240
Fax: +36-22-500-241
Web: Link megjelenítése