Ügyfélszolgálati munkatárs - Veszprém (Referenciaszám: HM-2035)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.10.23.
Jelentkezési határidő: 2017.11.17.
Hirdetés azonosító: 1160565

Feladatok:

  • Ügyfelek bejövő hívásainak kezelése, folyamatos ügyfélgondozás
  • Elektronikus úton érkező pályázatok és a személyes regisztrációk adatainak nyilvántartása, karbantartása
  • Hirdetés és adatbázis alapján történő toborzás
  • Projektvezetők munkájának segítése
  • Szerződéskötés a munkavállalókkal, munkaügyi adatok nyilvántartása
  • Házipénztár kezelése
  • Cafetéria rendszer működtetése
  • Irodai adminisztráció és ügyintézés

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Minimum 1-2 éves, hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Munkaügyi ismeretek és/vagy titkársági tapasztalat előnyt jelent
  • Professzionális számítógépes ismeretek (Word, Excel, Outlook)
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Átlagon felüli stressztűrő képesség
  • Önállóság és precizitás
  • Talpraesett, magabiztos és rugalmas személyiség

Amit kínálunk:

  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Fejlődési lehetőség
  • Kihívást jelentő szakmai feladatok

Munkavégzés helye:
Veszprém megye, Veszprém

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el pályázatát a megadott e-mail címre. Az állás részleteiről érdeklődhet Hegedüs Mónika HR tanácsadónál a 20/983-6173-as telefonszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció, Humán erőforrás, Hr asszisztens, Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás, Ügyfélszolgálati munkatárs
Régió Veszprém
Veszprém
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő