www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati munkatárs - Tatabánya

  • A hirdetés 767 napja lejárt

Feladatkör:
Értékesítési csapat adminisztratív támogatása. Kapcsolattartás az ügyfelekkel.

Végzettség:
Min. középfokú kereskedelmi.

Szakmai tapasztalat:
Néhány éves értékesítési tapasztalat.

Informatika:

Egyéb követelmény:
Tárgyalási szintű román és társalgási szintű német- vagy angol-nyelvtudás. Magabiztos számítógépes tudás. Proaktív személyiség. Kiváló kommunikációs képesség. Fényképes önéletrajzot várunk a jelentkezőktől.

Irodai munka területre

Megjegyzés:
Egyéb hasonló állások Önnek
Host / Hostess

Costes DownTown

Hostess Főbb feladatok, munkák: az étterembe...
Budapest, Pest

Recepciós

Rózsakert Medical Center

A Rózsakert Medical Center bővülő csapatába re...

Pénzügyi munkatárs

Penta Industry Kft.

  A magyar tulajdonú Penta Industry Kft., ipar...