www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati munkatárs - Székesfehérvár

  • A hirdetés 590 napja lejárt

Feladatkör:
Meglévő, főleg külföldi partnerek megrendeléseinek, keretszerződéseinek és aktuális megállapodásainak kezelése. Közvetlen kapcsolattartás a vevőkkel. Megrendelések felvitele, törzsadatok karbantartása Oracle ERP rendszerben. Az Account Manager munkájának támogatása. A vevőkérések priorizálása az idő és kapacitás függvényében. Ha felkeltette érdeklődését az állás, kérjük, küldje el hozzánk MAGYAR- és ANGOL-önéletrajzát még ma!

Végzettség:
Felsőfokú végzettségű (vagy folyamatban lévő tanulmány) .

Szakmai tapasztalat:
Pályakezdők, illetve felsőfokú tanulmányt folytató (levelezős stb.) diákok jelentkezését várják.

Informatika:
felhasználó szintű office ismeretek

Egyéb követelmény:
AZ IDEÁLIS JELÖLT: - Vállalja a hat hónapos határozott idejű szerződést. - Legalább középfokú angolnyelv-tudása van, szóban és írásban egyaránt. - Munkáját pontosan és megbízhatóan végzi, különös tekintettel az adatrögzítésre. - Jól átlátja a feladatok fontossági sorrendjét, könnyen tud rangsort felállítani a kapacitások figyelembevételével. - Rugalmas, nyitott személyiség, aki könnyen megtalálja a hangot az emberekkel. - Csapatjátékos.

Logisztika/Értékesítés területre

Megjegyzés:
Multinacionális műanyagipari vállalat.
Egyéb hasonló állások Önnek
Ipari mérnök - Veszprém (Referenciaszám: KJ-2189)

Man at Work Kft.

Feladatok: A meglévő gyártósorok átalakítása és...
Veszprém, Veszprém

Gyakornok - Motorgyártás - V6 Motorszerelde - Gyártási folyamatok

AUDI HUNGARIA Zrt.

A szakterületen lévő gyakornok megismerkedhet a...
Győr

.NET Developer

Trenkwalder Kft

.NET fejlesztő kollégát keresünk piacvezető IT ...