www.cvonline.hu
Ügyfélszolgálati munkatárs (számlázási panaszkezelés)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.07.01.
Jelentkezési határidő: 2016.07.24.
Hirdetés azonosító: 1061697
lejárt

Telenor Magyarország részére keresünk jelölteket, határozott időre, az alábbi munkakörbe:

Főbb feladatok

  • Üzleti vagy lakossági ügyfelektől közvetve vagy közvetlenül beérkezett elsősorban számlázási panaszok kezelése telefonon és írásban egyaránt
  • Üzleti vagy lakossági ügyfelek irányába és a velük kapcsolatos feladatok érdekében kimenő hívások kezdeményezése
  • Üzleti vagy lakossági ügyfelek igényeinek teljesítéséhez, ügyféltörténet követhetőségének érdekében bevezetett, bevezetésre kerülő alkalmazások használata
  • Egyéb, üzleti vagy lakossági ügyfelek kezelésével összefüggő feladatok elvégzése a felettes utasításai alapján

Követelmények, elvárások

  • Jó kommunikációs készség
  • Gyakorlott MS Office felhasználó
  • Ügyfélorientált beállítottság, udvarias kommunikáció
  • Kreatív, rugalmas, nem riad vissza a fokozott munkaterheléstől és az esetleges túlóráktól sem

Munkavégzés helye: Törökbálint - bejárás céges busszal is támogatott

Céges busz megállók: Népliget - Kelenföld VÁ - Boráros tér- Újbuda KP - Széna tér - Déli PU- BAH CSP - Sasadi út - Budaörs benzinkút

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő, határozott időre szóló szerződés

Kérjük, magyar nyelvű önéletrajzát a bérigény és a tárgyban a PJ4697 referenciaszám megjelölésével küldje el Dervaderics Dániel kapcsolattartó részére az alábbi e-mail címre.