www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati munkatárs SZ0

  • A hirdetés 386 napja lejárt

Fejér megyei cég megbízásából keresünk Ügyfélszolgálati munkatársat.

Pozíció azonosító: üf

Kategória: Egyéb

Szükséges nyelvtudás: Angol - középfok, Német - felsőfok

Munkavégzés helye: Fejér megye

Feladatok:

  • Külföldi ügyfelek megrendelésének kezelése;
  • Közvetlen kapcsolattartás a vevőkkel, szerződésekkel kapcsolatos feladatok elvégzése;
  • Oracle ERP rendszer kezelése, adatbázis karbantartása;
  • Előrejelzések elkészítése, nyomon követése;
  • Új termékek koordinálása;
  • Könyvelők munkájának támogatása;
  • Vevői igények teljesítése.

Elvárások:

  • Logisztikai vagy egyéb területen szerzett felsőfokú végzettség előnyt jelent;
  • Felsőfokú német nyelvtudás;
  • Középfokú angol nyelvtudás;
  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat;
  • Jó kommunikációs készségek;
  • MS Office, Oracle ismerte előnyt jelent.

Helyek Fejér
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol