Ügyfélszolgálati munkatárs spanyol, egy kelet-európai nyelv és angol nyelvtudással

  • A hirdetés 803 napja lejárt

Az NI Hungary Kft. Service Center Order Management csapata az NI európai értékesítési irodáinak nyújt szolgáltatást a vevői rendelések feldogozásának területén minden európai nyelven. A megrendelések feldolgozása elsősorban adminisztatív tevékenység, de emellett bizonyos esetekben telefonos vevői kapcsolatfelvétellel is jár, ha a vevői rendelésről hiányoznak információk.

Főbb feladatok

- Megrendelések feldolgozása
- Hiányosan vagy hibásan beérkező információk kiszűrése és eszkalálása az irodák/vevők felé
- Telefonos vevői kapcsolatfelvétel, amennyiben a vevői rendelésről hiányoznak bizonyos információk
- Kapcsolattartás a partnerirodák munkatársaival és más társosztályokkal
- Felmerülő kérdések és problémák megoldása
- Az adatbázis frissítése, karbantartása
- Folyamatok fejlesztése és projektekben való részvétel

Ezen felül egyéb feladatköreink

- Rendelések utólagos módosítása
- Vevői termékek javításának, kalibrációjának koordinálása
- Külföldi kereskedelmi irodáink által belső használatra igényelt NI termékek könyvelése
- Egyedi vevői igények ügyintézése, speciális szerződések kezelése (kiemelt ügyfelek, nagy értékű rendelések, NI termékekhez kapcsolódó egyedi szolgáltatások)
- Marketing tevékenységekhez szükséges szóróanyagok beszerzésének koordinálása

- Spanyol, egy kelet-európai nyelv (szlovák/lengyel/román/cseh/szlovén) és angol nyelvtudás
- Kitűnő kommunikációs készség mind szóban és írásban
- MS Excel és MS Word alapos ismerete
- Nyitottság az új dolgokra
- Önállóság
- Precizitás

Amit kínálunk

-Stabil és dinamikusan fejlődő munkahely
-Idegen nyelvek napi szintű használata
-Lehetőség a folyamatos fejlődésre
-Inspiráló, kellememes munkakörnyezet
-Családbarát munkahely műszakok nélkül
-Rugalmas munkaidő

A National Instruments átalakította a mérnökök és kutatók gondolkodásmódját  a tesztrendszerek, a vezérlő- és szabályozórendszerek, valamint a beágyazott rendszerek tervezésében és telepítésében. Az NI nyitott grafikus programozó felületével és moduláris hardvereivel vevőink - több mint 35 000 vállalatnál - egyszerűen csökkenthetik költségeiket és növelhetik termelékenységüket. Rendszereink segítségével vásárlóink a következő generációs játékrendszerek tesztelésétől az áttörést hozó orvosi eljárások műszerezéséig innovatív technológiákat fejlesztenek ki, melyek milliók mindennapi életét könnyítik meg.

Debrecenben gyártjuk az NI hardvertermékeinek jelentős részét, a 2001-ben alapított leányvállalatnál jelenleg több mint 1100 munkatárs dolgozik. A gyártás mellett itt működnek olyan globális, illetve regionális kiszolgáló központok is, mint az informatikai fejlesztői részleg, a jogi és a pénzügyi csoportok, valamint a vevői megrendelések feldolgozásával foglalkozó egység. A gyártást szakképzett mérnökök támogatják, a kutatás-fejlesztési mérnökcsoport tevékenysége révén pedig a vállalat igazi tudásközponttá nőtte ki magát a régióban.

1976-os megalapítása óta a National Instruments egy háromfős garázscégből multinacionális vállalattá nőtte ki magát, amely körülbelül 7100 munkavállalót foglalkoztat és világszerte több mint 50 országban működik.
Mi az NI-nál egy vidám és innovatív vállalati kultúrát tartunk fent, ahol a „Work hard, play hard” jegyében a kemény munka után időt szakítunk a szórakozásra is. Az NI-nál olyan környezet fogad, ami hangsúlyozza az önállóságot és tiszteletet,  valamint lehetőséget nyújt a fejlődésre. Munkavállalóink  visszajelzései alapján a Legjobb Munkahely Felmérésen többször is kiemelkedő helyezést értünk el, és kiérdemeltük a Családbarát Munkahely és Legjobb Női Munkahely címeket is.

A National Instruments emberközpontú vállalat, amely nemcsak vásárlóira, partnereire és részvényeseire fordít kiemelt figyelmet, de munkatársaira is. Élettel teli és innovatív vállalati kultúrát építettünk ki, olyan jövőt formáló eszközöket biztosítunk a mérnökök és tudósok számára, amellyel jobbá teszik a világot, csökkentik a környezeti terhelést és igyekszünk jobbá tenni a közösséget, ahol dolgozunk és élünk. Nagy hangsúlyt fektetünk a dolgozói elégedettségre, az emberekkel való bánásmódra és az irántuk érzett felelősségre. A National Instruments számos piacképes és személyre szabott juttatást kínál dolgozóinak. Meggyőződésünk, hogy munkatársaink képezik a vállalat alapját, elkötelezettségük és energiájuk nélkül a cég nem tudná elérni céljait. Emiatt tartjuk számon őket vállalatunk legfontosabb értékeiként.

Helyek Magyarország
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Román, Szlovák, Spanyol, Lengyel, Cseh, Angol