www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati munkatárs sanyol nyelvtudással

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.27.
Jelentkezési határidő: 2014.04.16.
Hirdetés azonosító: 778651

Pozíció leírása / Job description

Multinacionális ügyfelünk részére keresünk az új csapatukba ügyfélszolgálati munkatársakat spanyol és angol nyelvtudással.

Feladatok:

- Bejövő hívások, faxok és e-mailek kezelése/ feldolgozása
- Panaszokat fogadása és problémák megoldása
- Kapcsolattartás az ügyfelekkel és belső releváns osztályokkal
- A bejövő adatok rögzítése és ezek helyességének ellenőrzése a rendszerben
- Riportok és beszámolók készítése

Elvárások:

- Erős felsőfokú spanyol és legalább közép szintű angol nyelvtudás
- Ügyfél orientált szemlélet
- Csapatjátékos
- Megoldás orientált szemlélet

Amit kínálunk:

- Nemzetközi és modern munkakörnyezet
- Versenyképes juttatási csomag
- Dinamikus, fiatal csapat

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a