www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati munkatárs (Román nyelvtudással)

  • A hirdetés 943 napja lejárt

Német hátterű nemzetközi vállalatcsoport, amely ipari felhasználók, szervizek és műhelyek számára nyújt professzionális szolgáltatást, Budapest melletti kirendeltségébe keres munkatársat

ÜGYFÉLSZOLGÁLATI MUNKATÁRS

(Román nyelvtudással)

pozícióba.

A leendő munkatárs feladatai lesznek:

  • aktív ügyfélszolgálat, kapcsolattartás a szerződött partnerekkel
  • partnerekkel kötött szerződések kezelése
  • ügyfélkör által generált forgalom növelése (cross-selling)
  • tanácsadás ügyfelek részére
  • az IT rendszerben rögzített adatok minőségének biztosítása, standardok betartása
  • a munkafolyamatok folyamatos optimalizálása

A jelölttel szemben támasztott elvárások:

  • 2-3 éves, nemzetközi cégnél szerzett ügyfélszolgálati tapasztalat
  • tárgyalóképes román nyelvtudás
  • jó kommunikációs és kiváló tárgyaló készség
  • megoldás-orientált hozzáállás, gyors, lényegre törő gondolkodásmód, önállóság, pozitív beállítottság, teherbírás
  • jó problémamegoldó, konfliktuskezelő és elemzőkészség, határozott döntésképes személyiség

Előnyt jelent:

  • angol vagy német nyelvtudás
  • SAP ismeretek

Amit kínálunk:

  • hosszú távú biztos szakmai karrier, jó nevű, nemzetközi céges háttér
  • vonzó bérezés és juttatási csomag
  • kihívásokkal teli, változatos, érdekes munkakör kitűnő fejlődési lehetőségekkel
  • folyamatos szakmai képzések
  • kiváló munkakörülmények

Jelentkezés módja: Amennyiben szeretne egy fiatalos, sikeres csapat tagja lenni, kérjük, küldje el pályázati anyagát az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Román