www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati munkatárs - Román nyelvtudással

  • A hirdetés 571 napja lejárt

Link megjelenítése.png" border="0" width="689" height="209" />

Európa-szerte 42 telephelyről nyújtunk teljes körű szolgáltatást vállalati partnereinknek, akiket munka- és védőruházattal, ipari törlőkendőkkel, olajfelfogó és lábtörlő szőnyegekkel, gépalkatrész-tisztító berendezésekkel, valamint „World Wide Work by MEWA” márkajelzéssel ellátott munkavédelmi eszközökkel látunk el. Mintegy 4.900 munkavállalónkkal több mint 172.000 partnert, köztük ipari felhasználót, kereskedelmi vállalatot, műhelyt és vendéglátó-ipari egységet szolgálunk ki.

Pályázatot írunk ki az alábbi állás betöltésére:

ÜGYFÉLSZOLGÁLATI MUNKATÁRS

A leendő munkatárs feladatai lesznek:

  • meglévő, szerződéses Partnereinkkel történő kapcsolattarás telefonon, e-mail-ben,
  • felmerülő kérdések megválaszolása és tanácsadás,
  • CRM rendszerben rögzített adatok minőségének biztosítása, standardok betartása,
  • részvétel a partnerek elégedettségének felmérésében,
  • kampányok során termék vagy új szolgáltatás népszerűsítése szerződött Partnereink számára,
  • a munkafolyamatok folyamatos optimalizálása,
  • kapcsolattartás más szervezeti egységek munkatársaival.

A jelölttel szemben támasztott elvárások:

  • tárgyalóképes román nyelvtudás
  • 2-3 éves, nemzetközi cégnél szerzett ügyfélszolgálati tapasztalat,
  • kiváló kommunikációs képesség szóban és írásban egyaránt, nyugodt és magabiztos kommunikációs stílus,
  • megoldás-orientált hozzáállás, gyors, lényegre törő gondolkodásmód, önállóság, pozitív beállítottság, teherbírás,
  • jó problémamegoldó, konfliktuskezelő és elemzőkészség, határozott döntésképes személyiség,
  • erős felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek.

Előnyt jelent:

  • call center területen szerzett tapasztalat,
  • angol vagy német nyelvtudás,
  • SAP ismeretek.

Amit kínálunk:

  • hosszú távú biztos szakmai karrier, jó nevű, nemzetközi céges háttér,
  • vonzó bérezés és juttatási csomag széles palettája (SZÉP kártya, Erzsébet utalvány, iskolatámogatás, BKV bérlet, egészségbiztosítás, stb.)
  • kihívásokkal teli, változatos, érdekes munkakör kitűnő fejlődési lehetőségekkel,
  • folyamatos szakmai képzések,
  • kiváló munkakörülmények,
  • Bp. Nyugati tér és budakeszi telephely közötti céges buszjárat (shuttle)

Jelentkezés módja: Amennyiben szeretne egy fiatalos, sikeres csapat megbecsült tagja lenni, kérjük, küldje el pályázati anyagát az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 2 év
Elvárt nyelvtudás Román