www.cvonline.hu
Ügyfélszolgálati munkatárs (Referenciaszám: PJ5082)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.12.10.
Jelentkezési határidő: 2016.12.12.
Hirdetés azonosító: 1098125

Az egyik legnagyobb magyarországi hitelintézet az ügyfélszolgálati főcsoportjába keres HATÁROZATLAN időre új munkatársat BUDAPESTRE az alábbi munkakörbe:

Ügyfélszolgálati munkatárs

Partnerünk dinamikusan növekvő ügyfélállománya magas színvonalú szolgálásokat nyújt. Ha szívesen fogadja az ügyfelek hívását, szeret segíteni és örülne a folyamatos tanulásnak, akkor jelentkezzen!

Feladatok:
- beérkező hívások fogadása,
- kimenő hívások indítása,
- hívások adminisztrációja, dokumentumok és nyomtatványok küldése,
- pénzintézet által forgalmazott szolgáltatások mindennapi használata,
- Személyi Bankár Hálózatuk telefonos támogatása,
- ügyfeleik által kért módosítások rögzítése a számlavezető rendszerben, illetve nyomtatványokon,
- teljes körű információnyújtás és tanácsadás.

Elvárások:
- előny, ha már rendelkezik pénzintézetnél szerzett, legalább féléves, személyes vagy telefonos, ügyfélszolgálati tapasztalattal,

- legalább középfokú végzettség,
- ügyfélorientált hozzáállás, logikus gondolkodás,
- nyugodt és magabiztos kommunikáció,
- kiegyensúlyozott, szabálykövető és talpraesett személyiség,
- tanulásra és fejlődésre való nyitottság.

Amit megbízónk kínál:
- stabil és dinamikusan fejlődő vállalati háttér,
- újonnan kialakított, multinacionális környezet,
- kiváló csapatszellem,
- kihívással teli munkakör és önálló munkavégzés,
- fejlődési és előrelépési lehetőség,
- jól strukturált/több szintes karrierrendszer,
- versenyképes csomag (alapbér + cafetéria + prémium),

- mentorprogram, 6 hónapos betanulási időszak,
- fix, szabályozott munkaidő,
- vonat/bérlet támogatása Budapest határáig 100%-an,
- kezdés: 2017.január 2.

Munkavégzés helye: Budapest (II. vagy V. kerület)
Munkaidő: Hétfőtől péntekig (8-17)
Foglalkoztatás időtartama: határozatlan idejű

Kérjük, magyar nyelvű önéletrajzát csatolva küldje el Pálvölgyi Patrícia kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy e-mailben a referenciaszám és BÉRIGÉNY feltüntetésével (PJ5082) E-mail cím megjelenítése címre. Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:Link megjelenítése

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.