www.cvonline.hu
Ügyfélszolgálati munkatárs (Referenciaszám: PJ4697)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.07.02.
Jelentkezési határidő: 2016.07.08.
Hirdetés azonosító: 1061800
lejárt

Mobilkommunikációs területen tevékenykedő neves, multinacionális hátterű partnerünk részére keresünk jelölteket, határozott időre, az alábbi munkakörbe:

Ügyfélszolgálati munkatárs (számlázási panaszkezelés)

Főbb feladatok
- Üzleti vagy lakossági ügyfelektől közvetve vagy közvetlenül beérkezett elsősorban számlázási panaszok kezelése telefonon és írásban egyaránt
- Üzleti vagy lakossági ügyfelek irányába és a velük kapcsolatos feladatok érdekében kimenő hívások kezdeményezése
- Üzleti vagy lakossági ügyfelek igényeinek teljesítéséhez, ügyféltörténet követhetőségének érdekében bevezetett, bevezetésre kerülő alkalmazások használata
- Egyéb, üzleti vagy lakossági ügyfelek kezelésével összefüggő feladatok elvégzése a felettes utasításai alapján

Követelmények, elvárások

- Jó kommunikációs készség
- Gyakorlott MS Office felhasználó
- Ügyfélorientált beállítottság, udvarias kommunikáció
- Kreatív, rugalmas, nem riad vissza a fokozott munkaterheléstől és az esetleges túlóráktól sem

Munkavégzés helye: Törökbálint - bejárás céges busszal is támogatott

Céges busz megállók: Népliget - Kelenföld VÁ - Boráros tér- Újbuda KP - Széna tér - Déli PU- BAH CSP - Sasadi út - Budaörs benzinkút

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő, határozott időre szóló szerződés

Kérjük, magyar nyelvű önéletrajzát a bérigény és a tárgyban a PJ4697 referenciaszám megjelölésével küldje el Dervaderics Dániel kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.