www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati munkatárs OLASZ nyelvtudással

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2015.12.11.
Jelentkezési határidő: 2015.12.24.
Hirdetés azonosító: 820669
lejárt

Nemzetközi partnerünk egész Európát kiszolgáló budapesti ügyfélszolgálati központjába keresünk ügyfélszolgálati munkatársakat olasz nyelvtudással. Egyaránt várunk friss diplomásokat és 1-3 év tapasztalattal rendelkező szakembereket is.

Feladatok:

Beérkező telefonhívások fogadása, kérdések megválaszolása francia nyelven
Felmerülő problémák megoldása
E-mailek fogadása és megválaszolása olasz nyelven.

Elvárásaink a pozíciók betöltéséhez:

- Kiváló OLASZ és angol nyelvtudás
- Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
- Korábbi ügyfélszolgálati tapasztalat előnyt jelent, de nem feltétel.

Amennyiben felkeltette érdeklődését ez a lehetőség, küldje el nekünk Word formátumú, angol nyelvű önéletrajzát!