www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati munkatárs olasz nyelvtudással

  • Az álláshirdetés 136 napja lett aktiválva

Jól kommunikálsz - akár idegen nyelven is - az emberekkel? A minőségi ügyfélkiszolgálás számodra alapelvárás? Megértő és segítőkész vagy még a legnehezebb helyzetekben is? Ha igaz rád a leírás, akkor Te vagy az, akit keresünk! Küldd el hozzánk jelentkezésed az alábbi pozícióba:

Ügyfélszolgálati/IT Helpdesk munkatárs

Feladatok:

  • Kapcsolattartás a partnercégek számítógépes felhasználóival telefonon és e-mailen;

  • A felhasználók informatikai jellegű problémáinak felvétele, megoldása, illetve szükség esetén a feladat továbbítása a következő támogatási szintre;

  • A probléma-megoldási folyamat rögzítése, dokumentálása, nyomon követése;

  • Adatbázis gondozás.

Elvárások:

  • Kitűnő, magabiztos és folyékony olasz és középfokú angol nyelvtudás;

  • Felhasználói szintű MS Office ismeret;

  • IT affinitás;

  • Műszakos beosztás vállalása;

  • Jó problémamegoldó képesség;

  • Kiváló kommunikációs készség.

Amit megbízónk nyújt:

  • Versenyképes jövedelem (alapbér, cafeteria, bejárástámogatás, műszakpótlékok).

  • Fiatalos, multikulturális környezet.

  • Lehetőség a folyamatos idegen-nyelv használatra.

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció pontos megnevezésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015-974

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.

Helyek Magyarország
Kategória Egyéb