www.cvonline.hu
Ügyfélszolgálati munkatárs német nyelvtudással
Trenkwalder Kft
Régió: Hajdú-Bihar
Hozzáadva: 2017.09.19.
Jelentkezési határidő: 2014.05.20.
Hirdetés azonosító: 805036
lejárt

Kommunikációs és informatikai szolgáltató partnerünk részére keresünk németül beszélő munkatársakat az alábbi pozícióba Debrecenbe:

Feladatok:

  • A vállalat nemzetközi ügyfeleinek informatikai támogatása telefonon, e-mailen és faxon
  • Folyamatos kapcsolattartás a cég külföldi partnereivel
  • Felhasználói szintű informatikai problémák megoldás
  • Együttműködés a munkatársakkal, csapatmunka
  • 7/24-ben történő munkavégzés

Elvárások:

  • Min. középfokú végzettség
  • Magabiztos, folyékony német nyelvtudás szóban és írásban
  • MS Office ismerete (Word, Excel, Power Point, Outlook)
  • Ügyfél-orientált gondolkodás
  • Jó problémamegoldó képesség

Előny: angol nyelvtudás

Amit nyújtunk:

  • Karrierlehetőség
  • Nyelvi képzéseken való részvétel
  • Dinamikus és fiatalos munkakörnyezet

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.