www.cvonline.hu

Ügyfélszolgálati munkatárs német és olasz nyelvtudással

  • A hirdetés 276 napja lejárt

Wizz Air Ügyfélszolgálati munka, német és olasz nyelvtudással

(azonnali kezdéssel)

Munkavégzés:

A Tele Direct Telemarketing Kft. XIII. kerületi irodaházában.

A feladatok:

  • ügyfelek telefonhívásainak kiszolgálása, problémáik megoldása, foglalások készítése, kezelése: repjegy és szálloda egyben
  • ügyfelek email alapú problémáinak és panaszainak kivizsgálása, megoldása (fizetés beérkezése, foglalás kezelése)

Amit kínálunk:

  • biztos, folyamatos pénzkereseti lehetőség rugalmas időbeosztásban
  • (diákoknak) kiváló megközelíthetőség, modern iroda Budapest
  • belvárosához közel (Forgách u. metró) fiatal, lelkes és profi csapatban multinacionális munkatapasztalat, professzionális tréningek, fejlődési lehetőség, jó referencia
  • nálunk valóban lehet a munka mellett tanulni, de szakmai gyakorlat is végezhető
  • több nyelvű, non-stop ügyfélszolgálat

Téged keresünk, ha:

  • Folyékonyan beszélsz német vagy olasz nyelven és magyar vagy angol nyelvtudásod is van mellé.
  • Egyéb nyelvismeret az alábbiakból előny, de nem feltétel:
    bolgár, szerb, macedón, lengyel, svéd, lett, litván, francia, spanyol, katalán, román
  • Diákként: szeretnél flexibilisen dolgozni 08-20 óra közötti időszakban, és vállalod a heti legalább 20 órát (akár hétvégén is)
  • figyelmes, empatikus vagy és szeretsz beszélni szeretsz másoknak segíteni :)

Jelentkezz önéletrajzzal és elérhetőségekkel, kérdezz, visszahívunk!

További infó a Wizz Air oldalán is megtalálható:Link megjelenítése" target="_blank">Link megjelenítése

Helyek Budapest
Pest
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő